• Kalitede Lider Marka

Ürünler

Et işleme tesislerimizde ağırlıklı olarak dondurulmuş baton döner, pişmiş hazır döner ve köfte çeşitleri üretilmektedir. Ürünlerimiz geniş bir yelpazede çeşitlilik sergilemekte ve farklı ambalaj seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra ar-ge çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Üretim

Üretimimiz HACCP gıda güvenliği, ISO 9001, ISO 22000 ve Helal Gıda Standartlarında gerçekleşmektedir. Tesislerimizde sadece kalite kriterlerimize uygun hammadde, gıda mühendislerimizin kontrolünden geçtikten sonra kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ar-ge laboratuarımızda daha iyiyi üretmek amacıyla sürekli geliştirilmekte, mal kabulden sevkiyata kadar ürün takip sistemimiz ile son aşamaya kadar izlenebilirlik sağlanmaktadır. Tesisimizde ilk günden itibaren, beyaz et ve kırmızı et ürünleri, ayrı ayrı bölümlerde işlenmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Bayiler / Lojistik

Satışlarımız bayilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bayiliklerimiz aracılığı ile, Türkiye genelinde bir dağıtım ve satış ağımız bulunmaktadır. Artan talepler nedeni ile yeni bayilikler verilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Haberler

Aileniz için Sağlıkla ve Güvenle

Uzman kadromuz tarafından aralıksız olarak devam eden ar-ge çalışmalarımız ve kaliteden taviz vermeyen anlayışımız, başarımızın temelini oluşturmaktadır. Özenle seçtiğimiz hammaddelerle 13 yıllık deneyimimizi birleştirerek siz müşterilerimize sağlıkla ve güvenle tüketebileceğiniz ürünler sunmaktayız.

 

Tanıtım Filmi

DST Gıda

Almanyadaki Dostlar Döner tesislerimize ait tanıtım filmidir.
www.dostlar.biz

Bilgi, Deneyim ve Özen

Dostlar Döner Avrupada 13 yıllık deneyimi ve bilgi birikimini Türkiyeye taşıyor. Müşterilerine işe yarar hizmetleri ile akılcı çözümler sunan firmamız; kısa vadeli çözüm bulma anlayışından sürekli kaçınmış, bunun yerine; geleceğe yönelik, orta ve uzun vadeli plan ve programlar uygulayarak, üretim ve satış yatırımlarını bu doğrultuda yönlendirmiştir. 13 yıl boyunca yatırımlarında hız kesmeyerek, bugüne ait hedeflerini yakalamış ve dönercilik sektöründe öncü ve müşterilerine güven veren bir marka olmayı başarmıştır.

Daha Fazla Bilgi

Tesisimiz

Üretim tesislerimizin alt yapısı Avrupa standartlarına uygun olarak hazırlanmış ve içi son model modern makina parkıyla donatılarak örnek bir et ürünleri işleme tesisi haline getirilmiştir. Üretimimizin her alanı temizlik ve dezenfeksiyona son derece uygun oluptüm zemin epoksi kaplıdır, bütün duvar ve tavanlar da gıda işletmelerine uygun ısı yalıtımlı sandviç panellerden oluşmaktadır. Tüm alet ve ekipmanlarımız paslanmaz çelikten yapılmıştır. Makine parkımızın çoğu yurt dışından sınıfının önde markalarından ithal edilmiştir.

Daha Fazla Bilgi