• Kalitede Lider Marka

DST Gıda

2010 yılında Türkiye’de ticari faaliyetlerine başlayan DST GIDA, hazır dönerin doğduğu yer olarak kabul edilen Almanya’da sektörünün liderleri arasında bulunan ve 1999’dan beri faaliyette olan Dostlar Döner’in bir alt kuruluşudur.

‘Ürün ve Hizmette Kalite’ sloganı ile Avrupa’da çok önemli bir pazar payına ulaşmayı başarmış bulunan Dostlar Döner gurubu, ciddi boyutlardaki teknik yatırımlar, kaliteden taviz vermeyen deneyimli personel ve geniş bir perspektife sahip yönetici kadrosu ile, A.B. ülkesindeki bilgi ve teknoloji birikimini Türkiye’ye taşıyarak, İzmir Torbalı’da şehir ve sanayi kirliliğinden uzak, çevreye ve doğaya duyarlı DST GIDA tesislerinde, DEYLEM markalı ürünlerimizle kaliteye önem veren müşterilerimize hizmet vermektedir.

DST GIDA olarak ilk amacımız, insanlara daha kaliteli, güvenilir ve sağlıklı et ürünleri sunmaktır. Bunun için tesisimizi en baştan HACCP gıda güvenliği kriterleri doğrultusunda projelendirip, en son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretim gerçekleştirilmektedir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından aldığımız Çalışma İzni ve Gıda Sicili ile 2011 yılının başında başlayan üretimimiz, ISO 9001 ve ISO 22000 gıda standartları sertifikaları ve Helal Gıda Uygunluk Belgesi ile kalitesi sürekli gelişerek devam etmektedir. İlk günden itibaren kurduğumuz takip ve kontrol sistemiyle tarladan sofraya her aşamada izlenebilirlik sağlamaktayız.

Bilgimizle, farklı bakış açımız ve ürünlerimizle, et ürünleri ve özellikle döner sektörüne yeni bir soluk kattığımıza inanıyoruz.